Montaż kotła Jelenia Góra

Chcesz zamontować w swoim domu lub innym obiekcie kocioł gazowy? Zależy Ci na rzetelnej instalacji i późniejszym, niezawodnym działaniu? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy profesjonalny montaż kotła w Jeleniej Górze oraz okolicach. Zajmujemy się także fachowym doradztwem oraz dystrybucją produktów marek znanych i cenionych na całym świecie. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą!

Profesjonalny montaż kotła - Jelenia Góra

Montaż kotła w Jeleniej Górze to usługa, którą świadczymy już od wielu lat. W niektórych przypadkach sytuacja dotyczy wyjątkowo skomplikowanych urządzeń, dlatego nieprawidłowa instalacja może negatywnie wpłynąć na efektywność ogrzewania, a w skrajnych przypadkach powodować zagrożenie dla użytkowników obiektu. Współpracujemy także z firmami budowlanymi zajmującymi się kompleksowym wznoszeniem różnego rodzaju obiektów. Podczas montażu kotła w Jeleniej Górze należy zachować szczególną uwagę, jednak zapewniamy, że możesz nam zaufać, nieprzypadkowo poleca nas tak wielu klientów.

Doświadczenie i szeroka oferta

Nasza firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży i wieloma sukcesami. Cały czas podnosimy nasze kompetencje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest poprawnie wykonana instalacja grzewcza, dlatego zawsze kierujemy się profesjonalizmem. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby. Jesteśmy autoryzowanym partnerem znanej i cenionej marki Buderus, prowadzimy serwis tych urządzeń. Doskonale znamy także ofertę firm, takich jak Junkers czy Saunier Duval. Co więcej, zajmujemy się także dystrybucją tych produktów, które są u nas dostępne w korzystnych cenach. Podczas montażu korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i stosujemy dobre narzędzia oraz na bieżąco kontrolujemy jakość pracy, dlatego możesz mieć pewność, że kocioł zostanie zamontowany w sposób poprawny i będzie długo spełniał swoje zadanie bez zarzutu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jeśli interesuje Cię profesjonalny montaż kotła w Jeleniej Górze lub okolicach, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony ze współpracy. Oferujemy konkurencyjne ceny, a przy tym działamy na markowym sprzęcie. Co więcej, nasze usługi są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Już teraz skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i zaproponujemy ewentualny termin realizacji usługi.

Pozostańmy w kontakcie

Zachęcamy do odwiedziń w salonie lub kontaktu z nami. Pomożemy zaprojektować system ogrzewania w Waszym domu lub firmie.
Address
SUPERNOWA Tomasz Piekarski
Grunwaldzka 31
58-500 Jelenia Góra

godziny otwarcia:
pon - pt     8:00-17:00
sobota      10:00-14:00
Tel:+48 533 843 330
Tel:+48 794 193 671
Sklep internetowy: e-supernowa.pl
E-mail: supernowatpiekarski@gmail.com
E-mail: krzysztof.supernowa@gmail.com

AUTORYZOWANY SERWIS BUDERUS:

SUPERNOWA Tomasz Piekarski

+48 533 843 330