Pompy ciepła Buderus Jelenia Góra

Jeśli zależy Ci na ekologicznym i jednocześnie tanim systemie ogrzewania swojego domu, to mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Oferujemy pompy ciepła Buderus w Jeleniej Górze. Jesteśmy autoryzowanym partnerem tej marki, dlatego możesz mieć pewność otrzymania oryginalnych produktów oraz fachowej instalacji w Twoim domu lub firmie. Kierujemy się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pompy Buderus - Jelenia Góra

Pompy ciepła są ciekawym sposobem na ogrzanie nieruchomości, przy wykorzystaniu energii odnawialnej. Jest ona niewyczerpana i darmowa, dlatego inwestycja w taką instalację będzie przede wszystkim opłacalna! Są to urządzenia, które pobierają ciepło z otaczającej obiekt przyrody i jednocześnie przetwarzają je. Warto wspomnieć, że pompy ciepła Buderus spełniają wymagania programu czyste powietrze, dlatego w przypadku ich zakupu można otrzymać dofinansowanie. Przy tym wszystkim zminimalizujesz swój ślad węglowy, na czym zyska środowisko. Pompy pobierają energię z różnych nośników, na przykład gruntu czy powietrza. Warto wspomnieć, że Buderus to marka posiadająca ponad 275 lat doświadczenia w technice grzewczej!

Dlaczego my? Pompy ciepła Jelenia Góra

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Buderus, dlatego możesz liczyć nie tylko na oryginalne urządzenia wysokiej jakości, ale także profesjonalne wsparcie serwisowe oraz pogwarancyjne. Jeśli interesuje Cię współpraca, to warto wiedzieć, że nasi specjaliści przede wszystkim analizują konkretną nieruchomość pod kątem zapotrzebowania na energię, żeby dobrać właściwe pompy i zaplanować efektywną instalację grzewczą. Z tego powodu możesz mieć pewność, że wszystko będzie działało poprawnie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Kierujemy się profesjonalizmem i oferujemy także rzetelne doradztwo, nie tylko w zakresie pomp ciepła.

Postaw na pompy ciepła w Jeleniej Górze

Zapewniamy, że ekologiczne systemy ogrzewania pracują efektywnie i skutecznie, a przy tym są ukłonem w stronę naszej planety. Jeśli interesują Cię pompy ciepła Buderus w Jeleniej Górze, to zapraszamy do kontaktu. Możemy odpowiedzieć na ewentualne pytania i zaproponować spotkanie z ekspertem. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Ekologiczne działania firmy pozytywnie wpływają na jej wizerunek! Już teraz zadzwoń do nas!

Pozostańmy w kontakcie

Zachęcamy do odwiedziń w salonie lub kontaktu z nami. Pomożemy zaprojektować system ogrzewania w Waszym domu lub firmie.
Address
SUPERNOWA Tomasz Piekarski
Grunwaldzka 31
58-500 Jelenia Góra

godziny otwarcia:
pon - pt     8:00-17:00
sobota      10:00-14:00
Tel:+48 533 843 330
Tel:+48 794 193 671
Sklep internetowy: e-supernowa.pl
E-mail: supernowatpiekarski@gmail.com
E-mail: krzysztof.supernowa@gmail.com

AUTORYZOWANY SERWIS BUDERUS:

SUPERNOWA Tomasz Piekarski

+48 533 843 330