Serwis pieców grzewczych i gazowych
Jelenia Góra

Twój piec ostatnimi czasy nie pracuje dobrze? A może chcesz sprawdzić kondycję posiadanych przez siebie urządzeń? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy serwis pieców gazowych w Jeleniej Górze. Zawsze kierujemy się profesjonalizmem i dopasowujemy się do wymagań naszych klientów. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i znajomość konstrukcji wielu bardziej czy mniej znanych marek. Jeśli interesuje Cię serwis pieców grzewczych w Jeleniej Górze, to zadzwoń do nas!

Naprawa pieców gazowych Jelenia Góra

Serwis pieców gazowych w Jeleniej Górze jest kompleksową usługą skierowaną do osób zamieszkujących wspomnianą miejscowość oraz okolice. Trzeba wiedzieć, że nawet pozornie niewielkie nieprawidłowości w działaniu pieca gazowego mogą powodować kolejne usterki, generujące wyższe koszty naprawy, ale przede wszystkim potencjalne niebezpieczeństwo osób znajdujących się w danym obiekcie. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że problem z piecem gazowym czy grzewczym jest sytuacją naglącą, dlatego zawsze staramy się proponować jak najkrótszy termin realizacji zlecenia. Jesteśmy więc przekonani, że będziesz zadowolony z naszej pomocy.

Serwis pieców grzewczych Jelenia Góra

Przypominamy, że serwisu pieców grzewczych i gazowych mogą dokonać wyłącznie doświadczeni specjaliści. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że naprawa nie będzie skuteczna, a przy tym stworzy dla domowników potencjalne zagrożenie. W tym miejscu zapewniamy, że nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje, żeby poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu nasze usługi serwisowe są tak często polecane przez naszych klientów. Naprawiamy urządzenia marki Buderus. Zakupisz u nas również sprzęty firm Junkers, Saunier Duval, Termet, Uponor, Salus czy Samsung. Możemy zająć się nie tylko naprawą pieców gazowych i grzewczych, ale również skonfigurować dołączone do nich sterowniki.

Zamów nasz serwis pieców gazowych i grzewczych - Jelenia Góra

Jeśli potrzebny Ci jest serwis pieców gazowych, to chętnie pomożemy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami. W każdym przypadku do zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni rzetelny. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, to zadzwoń, a ustalimy dogodny dla Ciebie termin realizacji usługi.

Pozostańmy w kontakcie

Zachęcamy do odwiedziń w salonie lub kontaktu z nami. Pomożemy zaprojektować system ogrzewania w Waszym domu lub firmie.
Address
SUPERNOWA Tomasz Piekarski
Grunwaldzka 31
58-500 Jelenia Góra

godziny otwarcia:
pon - pt     8:00-17:00
sobota      10:00-14:00
Tel:+48 533 843 330
Tel:+48 794 193 671
Sklep internetowy: e-supernowa.pl
E-mail: supernowatpiekarski@gmail.com
E-mail: krzysztof.supernowa@gmail.com

AUTORYZOWANY SERWIS BUDERUS:

SUPERNOWA Tomasz Piekarski

+48 533 843 330